Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Vážení čtenáři časopisu Dráha a věrní zákazníci dopravního nakladatelství NADATUR,
i v současné situaci způsobené šířením viru Covid-19 naše redakce a nakladatelství fungují a chystají pro vás další vydání časopisu Dráha a distribuci publikací z naší produkce.
Nabízíme vám zaslání časopisu Dráha do vaší poštovní schránky. Bohužel, k ceně jednotlivých čísel časopisu se v tomto případě musí připočíst nemalá cena poštovného (celkem 169,- Kč za doručení 1 ks časopisu). Proto jsme pro vás připravili výhodnější variantu – mimořádné tříměsíční předplatné časopisu Dráha (Dráha č. 4 až 6 v celkové ceně 297,- Kč), v rámci kterého vás dočasně zařadíme do databáze předplatitelů s bezplatným doručením až do vašich schránek.
Pište, volejte – sdělíme vám platební údaje a po obdržení platby vám časopis či publikace okamžitě odešleme.
Prosíme, podpořte dopravní nakladatelství NADATUR objednávkami prostřednictvím e-shopu (www.nadatur.com), e-mailu (obchod@nadatur.com) či telefonu (224 224 749, 603 152 288).
Za nakladatelství NADATUR
Lenka Patrasová, ředitelka
 

Zobrazen 1. – 30. z 32 výsledků